BogTube.pl
Witamy
Login / Rejestracja
Header

ks Piotr Pawlukiewicz: Dana Jest Ci Wszelka Władza

Featured
Twoje wideo zostanie odtworzone za 25
You can skip to video in 5

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by BogTube.pl w Kazania Ks Piotr Pawlukiewicz
1,486 Wyswietleń

Opis

ks Piotr Pawlukiewicz: Dana Jest Ci Wszelka Władza

Więcej na: http://blog.bogtube.pl/kazanie/ks-piotr-pawlukiewicz-dana-wszelka-wladza

ks Piotr Pawlukiewicz: Dana Jest Ci Wszelka Władza

Jezus przywołał do siebie Dwunastu i zaczął rozsyłać ich po dwóch. Dał im też władzę nad duchami nieczystymi i przykazał im, żeby nic z sobą nie brali na drogę prócz laski: ani chleba, ani torby, ani pieniędzy w trzosie.Ale idźcie obuci w sandały i nie wdziewajcie dwóch sukien. I mówił do nich:- Do jakiego domu wejdziecie, zostańcie tam, aż stamtąd wyjdziecie. Jeśli w jakim miejscu was nie przyjmą i będą was słuchać, wychodząc stamtąd strząśnijcie proch z nóg waszych, na świadectwo dla nich. Oni więc wyszli i wzywali do nawrócenia. Wyrzucali też wiele złych duchów oraz wielu chorych namaszczali olejem i uzdrawiali.

Kim byśmy byli dziś, gdyby Pan Bóg spełniał wszystkie nasze prośby ?

Każdy z nas ma władzę, którą otrzymaliśmy od Boga. Mamy czynić sobie ziemię poddaną. Ale to nie znaczy, że możemy ją poniewierać i niszczyć!!

Dana Jest Ci Wszelka Władza - to znaczy, że mamy szanować i odnosić się z miłością. Mamy to czynić w stosunku do wszystkich i wszystkiego. Jesteśmy powołani do tego, żeby mieć siłę moc i władzę. Jezus Chrystus udzielił nam tej władzy. Mamy przeciwnika w postaci sił nieczystych. I to z nimi mamy walczyć. To nim mamy stawiać czoła. Mamy to czynić tak długo, aż "uzbieramy" wiele sukcesów. 

Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS