BogTube.pl
Witamy
Login / Rejestracja

Nocne Światła - Patrycja Hurlak (O spełnionej miłości i zakochaniu, które się nie kończy)

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


466 Wyswietleń

Opis

Nocne Światła - audycja z dnia: 16 VI 2016

Gościem Nocnych Świateł jest:
- Patrycja Hurlak - aktorka, autorka książki "Zakochani są wśród nas" oraz "Nawrócona Wiedźma". Temat audycja: "O spełnionej miłości i zakochaniu, które się nie kończy".

"Zakochani są wśród nas” to kolejna książka autorstwa Patrycji Hurlak. Autorka tym razem zebrała w niej rozmowy z niezwykłymi ludźmi,
które łamią wszystkie stereotypy zakorzenione w naszych głowach. Książka to zbiór historii o prawdziwej, spełnionej i radosnej miłości,
o ludziach z „krwi i kości”, którzy zwyciężyli Miłością, miłością która naprawdę istnieje, a o której my często nie mamy pojęcia.

"O miłości do Pana Boga - intymnie, prawdziwie i pięknie. I tak prosto, bez nadęcia, szczerze mówią o niej bohaterowie tej książki.
Każdy z nich ma swoją własną historię miłosną, ale wszyscy tego samego Oblubieńca. Dzięki za wskazówki, jak z Nim rozmawiać,
jak znależć swoją drogę do Niego, jak być z Nim na co dzień. I dzięki za jeszcze jedną ważną podpowiedź - jak po prostu być szczęśliwą,
jak zawierzyć temu Jedynemu, który jest również mój,twój...i będzie dobrze".

Olga Bołądź, aktorka


Aktorka Patrycja Hurlak, znana z seriali "Klan", "M jak miłość", "Na Wspólnej" miała karierę, pieniądze, wpływowych znajomych i wielką moc, którą dawała jej czarna magia.
Aktorka "zabawy z magią" rozpoczęła już w drugiej klasie szkoły podstawowej. Najpierw zaczęła interesować się amuletami, później dostała książkę z zaklęciami i klątwami. I tak z czasem rozpoczęło się wróżenie z kart, przygoda z horoskopami, medycyną niekonwencjonalną oraz wywoływanie duchów.

"Diabeł dał mi poczucie wyższości, władzy, akceptacji, wyjątkowości. Wydawało mi się że mogę kreować rzeczywistość, takie poczucie wielkości uskrzydla. Jednak moje szczęście było tylko pozorne. W sercu panowały ciemność i pustka" - mówiła.
Historię swojego życia opisała w książce "Nawrócona wiedźma". Aktorka chce, by jej czytelnicy potraktowali ją jako ostrzeżenie przed faktycznym zagrożeniem atakami szatana.

Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS