Częstym tematem rozmów z ludźmi jest temat bycia samotnym, czyli problem singla – ludzi którzy nie założyli rodziny. Czasami kobiety mają pretensje do pana Boga, że wszyscy dookoła założyli rodziny, są matkami, rodzicami a ja samotna..
Ostatnie wpisy
https://www.facebook.com/BogTubePL
https://www.youtube.com/channel/UClA3JAj7yTluF20Jle8VA5Q
https://twitter.com/BogTubePl
https://www.instagram.com/bogtubepl/
Wszystkie wpisy
- maj 2025 (1)
- maj 2019 (1)
- maj 2018 (11)
- wrzesień 2016 (25)
- sierpień 2016 (13)
- lipiec 2016 (22)
- czerwiec 2016 (8)
- maj 2016 (2)
- luty 2016 (10)
- styczeń 2016 (21)
- grudzień 2015 (3)
- listopad 2015 (2)
- październik 2015 (2)
- wrzesień 2015 (5)
- sierpień 2015 (2)
- lipiec 2015 (1)
- czerwiec 2015 (5)
- maj 2015 (9)
- kwiecień 2015 (8)
- marzec 2015 (1)
- luty 2015 (2)
- grudzień 2014 (7)
- listopad 2014 (1)
- październik 2014 (1)
- wrzesień 2014 (4)
- sierpień 2014 (3)
- lipiec 2014 (1)
- maj 2014 (1)
- kwiecień 2014 (2)
- marzec 2014 (1)
- styczeń 2014 (1)
- grudzień 2013 (3)
- listopad 2013 (4)
- październik 2013 (1)
- wrzesień 2013 (6)
- sierpień 2013 (11)
- lipiec 2013 (1)
- czerwiec 2013 (2)
- maj 2013 (2)
- kwiecień 2013 (3)
- marzec 2013 (5)
- luty 2013 (5)
- styczeń 2013 (5)
- grudzień 2012 (3)
- listopad 2012 (4)
Święte słowa! Zgadzam się z księdzem w stu procentach! Szkoda, że więcej ludzi nie ma takich poglądów.
Świetne kazanie i poglądy bardzo na plus! Również się z tym zgadzam! 🙂