BogTube.pl
Witamy
Login / Rejestracja

Jak się modlić?

Featured
Twoje wideo zostanie odtworzone za 25
You can skip to video in 5

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Pismo w Duchowość
575 Wyswietleń

Opis

Jak się modlić?

Kulturowo jesteśmy nauczeni, że modlitwa to wierszyki wyuczone na pamięć, które recytujemy w określonych godzinach i sytuacjach dnia. Jesteśmy nauczeni, że to się podoba Bogu. Wierzymy, że te wierszyki są ułożone przez kogoś mądrzejszego od nas i jeżeli je jedynie wypowiemy to dokonuje się coś magicznego w sferze duchowej. Jesteśmy przekonani, że wtedy Bóg nie może nie odpowiedzieć, bo przecież właściwe modlitwy zostały zmówione.

Gdy modlimy się na ulicach Gdańska o biednych, chorych i bezdomnych to zdumiewa mnie, że ludzie często dziwią się, że można modlić się swoimi słowami. Że modlitwy płynące z serca, ze świadomego przeżywania swojej wiary mogą być piękne. Widzę jak Duch Święty mocno dotyka ich serc podczas takich modlitw. On nie tylko dotyka, ale często zstępuje pośród nas i uwalnia ich od nałogów, uzdrawia z chorób, leczy złamane serca.
Warto uczyć się modlić. Jezus uczył tego swoich uczniów i my również możemy się nauczyć modlić tak, by wola Boga, która pełni się w niebie pełniła się tez tu na ziemi.

Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS