BogTube.pl
Witamy
Login / Rejestracja

Ks Piotr Pawlukiewicz# Jak Ułożyć życie Bez Pana Boga

Featured
Twoje wideo zostanie odtworzone za 25
You can skip to video in 5

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by BogTube.pl w Kazania Ks Piotr Pawlukiewicz
2,771 Wyswietleń

Opis

Ks Piotr Pawlukiewicz# Jak Ułożyć życie Bez Pana Boga

Staramy się na co dzień być chrześcijanami, ale tak naprawdę większość ciągle kombinuje, jak tu sobie ułożyć życie bez Pana Boga.

Chodzimy czasami do kościoła, niektórzy nawet odmawiają paciorek, ale w środku wciąż żyjemy swoim życiem. W środku wciąż gra nasza muzyka. Na co dzień zapominamy o przykazaniach. Na co dzień zapominamy o tym, aby być dobrym dla siebie i dla tych, których spotykamy na swojej drodze.

A Pan Bóg dał nam wolną wole, abyśmy już teraz byli silni. Abyśmy panowali nad sobą, abyśmy pokonywali słabości, abyśmy otrzymali władzę, abyśmy mogli nad sobą panować.

I właśnie kościół po to został założony przez Jezusa Chrystusa, abyśmy stawali się ludźmi mężnymi. Żebyśmy się stawali Panami i Paniami Chrystusowymi. Z jego pomocą.  A jak jest na co dzień? Czy jak pomyślisz o religii, o Jezusie, o kościele, to czy zaczynasz rozkwitać? Czy zaczynasz się wtedy głęboko w sercu radować?

Czasami jest tak, że wychodzimy z kościoła "niezbyt zadowoleni". A bo ksiądz coś tam powiedział. Ale czy nie uważasz, że to również jest nam w życiu potrzebne? Możesz o takiej sytuacji pomyśleć jak o antybiotyku. Jak go zażywasz, twój organizm zaczyna słabnąć, ale tylko na chwilę. Antybiotyk przecież ma zwalczyć zło w naszym ciele i ma spowodować, że będziemy silniejsi!

.

 

Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS