BogTube.pl
Witamy
Login / Rejestracja

ks. Piotr Pawlukiewicz# Nikt O Tym Nie Wie.. Nie Daje Rady

Featured
Twoje wideo zostanie odtworzone za 25
You can skip to video in 5

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by BogTube.pl w Kazania Ks Piotr Pawlukiewicz
7,407 Wyswietleń

Opis

ks. Piotr Pawlukiewicz# Nikt O Tym Nie Wie.. Nie Daje Rady

Ludzie dzielą się na tych, co sobie już obraz Jezusa Miłosiernego powiesili i na tych, co sobie powieszą. Ale wszyscy zgadzają się ze sobą, kiedy dotykają nas trudne chwile w życiu, że przychodzi nam tylko liczyć na Boże Miłosierdzie.

Brak Czasu na modlitwę, pokazuje nam, jak Bardzo Liczymy Na Siebie.

Wielu ludzi mówi, proszę księdza, nie mam czasu na modlitwę. Proszę księdza, tak bardzo jestem zmęczony robotą, że nie mam już siły na modlitwę. Znasz to? Czy ty też tak właśnie sobie mówisz?

Do modlitwy popycha na nie cnota, ale grzech. Wówczas dopiero zaczynamy się gorąco modlić. A przecież modlitwa, to nie jest raport zdawany Panu Bogu z dnia dzisiejszego. To nie jest wykład dla Pana Boga, co ma czynić w moim życiu. Podczas modlitwy, pokazujemy całą naszą biedę i nędzę, aby wezwać do siebie i zaprosić do swojego życia.

A przed Panem Bogiem, musimy pokazać swoje prawdziwe oblicze, swoje prawdziwe serce i powiedzieć jedno:

Panie Boże. Nikt o Tym Nie Wie, ale Tobie powiem. Ja już nie daję rady. 

Nikt o tym nie wie. Wszyscy są przekonani, że u mnie wszystko idzie dobrze. Często zazdroszczą mi, mówiąc jakiego masz męża, jaką masz żonę, jakie masz dzieci i jakie sukcesy zawodowe. A ja tak naprawdę, nie daję rady.... Pomóż mi!

 

ks. Piotr Pawlukiewicz# Nikt O Tym Nie Wie.. Nie Daje Rady

 

 

Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

  • urszula Zbanowany Dodane Świat jest inny gdy wyzwolisz się z pod władzy innych, którzy ją przejęli używając podstępu. Już nie żyjesz spełniasz tylko zachcianki tych którzy są wokół ciebie, oni żądzą i to doprowadza nas do wściekłości. Ciągły strach, że jak się pomylisz to spadnie na ciebie stek obelg szyderstw i negatywnych porównań. Jakie to prawdziwe i jak bardzo krzywdzące.
  • Joanka Zbanowany Dodane z niecierpliwością zawsze czekam na kolejne kazanie . Bóg zapłać , tego słowa jest mi potrzeba , jak kromka chleba dla głodnego , tak potrzebne są dla mnie usłyszane słowa. Bóg zapłać !
  • Aga Zbanowany Dodane dzięki , miód na serce :-)
RSS