BogTube.pl
Witamy
Login / Rejestracja

Medjugorje - Niesamowite świadectwo uzdrowienia! Ks. Piotr Glas

Twoje wideo zostanie odtworzone za 25
You can skip to video in 5

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by uzdrowiona w Inspirujące filmy Świadectwa
2,180 Wyswietleń

Opis

Medjugorje - Niesamowite świadectwo uzdrowienia! Ks. Piotr Glas

Ks. Piotr Glas opowiada o sobie i o swojej drodze do poznania w pełni kapłaństwa. Droga wiodła przez Medjugorje. A wszystko zaczęło się w 1996, kiedy to po raz pierwszy - za sprawą znajomej - odwiedził Medjugorje.

Medjugorje - Niesamowite Świadectwo Uzdrowienia! Ks. Piotr Glas

Ks. Piotr Glas był raczej sceptycznie nastawiony, cierpiał na bóle pleców i miał trudności z chodzeniem. Będąc w Medjugorje postanowił pomodlić się pod niebieskim krzyżem. Z trudem uklęk i pogrążył się w modlitwie. Gdy już skończył się modlić, prosił znajomą o wybaczenie, że musiała czekać 10-15 minut aż skończy się modlić. Znajoma odparła:

- Ależ Ojcze! Jakie 15 minut? Przecież to trwało prawie trzy godziny...

Wtedy nastąpiła w Ks. Piotrze pierwsza ważna przemiana zamiana duchowa - nie wyobraża sobie swojego kapłaństwa bez Medjugorje. Kolejne świadectwo dotyczy 13 letniego chłopca z Anglii - parafii Ks. Piotra Glas - cierpiącego na epilepsje.

Lekarze nie widzieli żadnej nadziei, rodzina była zrozpaczona, faszerowano go tonami wyniszczających tabletek, a mimo to, napady powtarzały się, niszcząc chłopca.

Było to w 2004, kiedy Ks. Piotr Glas organizował pielgrzymkę do Medjugorje i nagle postanowił odwiedzić chłopca, aby powiedzieć mu, że będzie się za niego modlił w dniu 21 maja i że chłopiec również ma o tej porze trwać w modlitwie.

Zabrał ze sobą zdjęcie Colluma i już na miejscu wszelkie czynności kapłańskie ofiarowywał za chłopca. 
Modlił się tak żarliwie, jak nigdy przedtem. Na wzgórzu Objawień podniósł zdjęcie Colluma i ofiarował jego intencje Maryi.

Jakaś czas później zaczęły nadchodzić wiadomości. Chłopiec o tej samej godzinie modlił się przy 10 świętach. W tym samym czasie świece po kolei zaczęły gasnąć. Jedna po drugiej. Gdy zgłasza ostatnia Collum był całkowicie uleczony.

Nigdy już nie pojawiły się ataki i mógł stopniowo odstawiać tabletki (trwało to jeszcze 6 miesięcy). Rok po uzdrowieniu pojechał razem z Ks. Piotrem Glas do Medjugorje. Obecnie Collum jest na trzecim roku seminarium.

 

Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS