BogTube.pl
Witamy
Login / Rejestracja

Musisz Znaleźć Przyjaciela Na Polu Walki# Ks Piotr Pawlukiewicz Ks Bogusław Kowalski

Featured
Twoje wideo zostanie odtworzone za 25
You can skip to video in 5

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


2,336 Wyswietleń

Opis

Musisz Znaleźć Przyjaciela na polu walki. Wśród swoich kolegów komandosów. Ukończenie szkolenia, to nie tylko strzelanina i wysadzanie w powietrze. Musisz Znaleźć Przyjaciela na polu walki, który wyciągnie cię spod sterty kul, lub gdy będziesz ranny…

Jednym udaje się ta sztuka innym nie, ale to jest dokładnie to samo co można doczytać w BibliiCzęsto jesteśmy "karmieni" obrazem supermena, Jamesa Bonda, którzy samodzielnie załatwiają wszystko i wszystkich. Natomiast w Biblii, nawet Jezus mówił:

Gdybym nie widział Ojca mego, nic nie mógłbym uczynić..

Pan Jezus wysyłał Apostołów po dwóch, Tworzył wspólnotę. I w naszej współczesnej rzeczywistości, znaleźć przyjaciela, jest czasami trudnym problemem do wykonania. Mamy kumpli od pracy, kumpli od komputerów, od piwa, natomiast wielu facetów umiera stojąc, bo nie ma z kim pogadać. Wielu wstydzi się i krępuje, nawet zapytać o drogę :)

Jest to też kwestia samotności, która leży u źródła wielu facetów, tragedii nałogów, ucieczki od rodziny, dlatego myślę, że to spotkanie i zaproszenie nas do podzielenia się refleksja na temat przyjaźni, jest w stanie pomóc wielu osobom. Szczególnie facetom, ale oczywiście nie tylko.

Przyjaciel Też Się Przyda..

Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

  • BogTube.pl Zbanowany Dodane Dziękujemy Aga za komentarz :)
  • Aga Zbanowany Dodane świetne ! jak zwykle :-)
RSS