BogTube.pl
Witamy
Login / Rejestracja

Największe bariery, to te w naszych głowach! | Mariusz Kędzierski

Featured
Twoje wideo zostanie odtworzone za 25
You can skip to video in 5

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by uzdrowiona w Inspirujące filmy Dla dzieci
859 Wyswietleń

Opis

Największe bariery, to te w naszych głowach! | Mariusz Kędzierski 

Wada rozwojowa obu przedramion, z jaką mieszkający w Jaworzynie Śląskiej Mariusz Kędzierski z przyszedł na świat, nie przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu, spełnianiu swoich marzeń, realizacji pasji czy też prowadzeniu życia towarzyskiego. Posiada do siebie duży dystans, potrafi otwarcie mówić o swojej niepełnosprawności, a nawet z siebie żartować. Jest osobą, która dzięki wierze i odpowiedniej pracy nad sobą oraz upartości w dążeniu do celu odkryła sens swojego istnienia, odnalazła pasję – rysowanie, które stało się sposobem na życie – a także, mimo młodego wieku, wiele osiągnęła

W roku 2015 uruchomił projekt "Mariusz Rysuje", którego celem jest inspirowanie ludzi poprzez sztukę. Rysuje na ulicy i nie byłoby w tej pasji nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że urodził się bez rąk, co wprawia przechodniów w osłupienie. Początkowo rysował tylko we Wrocławiu, ale postanowił ruszyć w świat i pomóc także innym ludziom uwierzyć, że największe bariery, to te, które budują we własnych umysłach.
W 2015 roku w ciągu 17 dni przejechał ponad 12.000 km rysując na ulicach Berlina, Amsterdamu, Londynu, Paryża, Barcelony, Marsylii, Wenecji, Rzymu i Aten, spotykając setki ludzi i rozmawiając z nimi. W 2016 ponownie wybrał się w podróż, tym razem dookoła Polski, przemierzając samotnie 2.000 km.
Jego prace kupowane są na całym świecie. Bierze udział w licznych wystawach oraz przeglądach sztuki w Polsce i w Europie. Jest zdobywcą II Nagrody BEST GLOBAL ARTIST z 2013 roku.
W grudniu 2015 r. otrzymał Nagrodę Publiczności „Człowiek Bez Barier 2015”.

Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS