BogTube.pl
Witamy
Login / Rejestracja

o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 7 Taktyki aligatora

Featured
Twoje wideo zostanie odtworzone za 25
You can skip to video in 5

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by BogTube.pl w Rekolekcje o. Adam Szustak
470 Wyswietleń

Opis

o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 7 Taktyki aligatora

Internetowe rekolekcje adwentowe, które poprowadzi o. Adam Szustak. Internetowe rekolekcje pod tytułem #jeszcze5minutek są świetną alternatywą dla tych, którzy nie mogą z braku czasu, osobiście uczestniczyć w prowadzonych przez o. Adama Szustaka OP. rekolekcji.

Jak nas spotyka w życiu jakieś zło lub pokusa lub coś nas chce zaatakować, wówczas mamy taką postawę w życiu - uciec lub przeczekać.

I najgorszą postawą wobec zła jest przeczekać lub obchodzić je bokiem, czyli nie konfrontujemy się z tym złem. A zło jest jak aligator. Będzie siedzieć u naszych stóp, będzie siedzieć i czekać, aż będziemy w takiej sytuacji aż nam siły opadną i wówczas rzucimy się w paszczę tego zła (aligatora).

Jeśli dziś stoi przed tobą coś, czego się boisz, przed czym uciekasz, co chcesz tak owlec, bo masz nadzieję, że jutro jakoś to będzie, że będzie lepiej. Otóż następnego dnia, zło będzie dokładnie w tym samym dniu co dzisiaj. Następnego dnia, ta pokusa, ta sytuacja, to coś co chcemy odwlec, będzie siedziało w tym samym miejscu co dzisiaj, dlatego, że zło ma najpotężniejszą broń, która nazywa się cierpliwość!

Zło potrafi się zaczaić u twoich stóp - jak aligator - i będzie czekać na twój słabszy dzień, tylko po to aby cię zaatakować.

Dlatego dzisiaj pomyśl! Przed czym od dawna uciekasz? Z czym się nie chcesz zmierzyć? Z czym nie chcesz zawalczyć? Spróbuj to dzisiaj zaatakować..

o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 7 Taktyki aligatora

Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS